(1-14 Gece) Marmaris – Antalya

Gün 1 –

Marmaris Limanı’nda tekneye biniş. Hoş geldin içkisi, tura ve tekneye ilişkin bilgiler, yolcular arası tanışma. Tercihe göre limanda ya da yakın koylardan birinde geceleme.

Gün 2 –
Kahvaltıdan sonra Kadırga ve Ekincik Koyları için hareket..

Gün 3 –

 Kahvaltıdan sonra Ekincik Koyu'na hareket. Dalyan Nehri deltasında Caretta kaplumbağalarını görmeniz mümkün, çamur banyosu, yüzme ve dinlenme molası için bolca vaktiniz olacak...

Gün 4 –

Bugün Ağa Limanı - Batık Hamam-Bedri Rahmi Koyları'nı ziyaret edeceğiz.

Gün 5 –
Kahvaltıdan sonra Domuz Adası, Tersane, Yassıca adaları için hareket edeceğiz. Buralar yüzme, dalış, balık ve dinlenme için mükemmel yerlerdir.

Gün 6 –
Sabahleyin Göcek Koyu ve Fethiye Koyu’na hareket edeceğiz. Buralar dalış ve yüzme için cennettir.

Gün 7 –
Kahvaltıdan sonra Göcek’in Kargı Koyu için hareket edeceğiz. Burası yüzme ve dinlenme için güzel bir yerdir. Öğle yemeğinden sonra Fethiye Limanına gireceğiz. Burada Ölüdeniz’e gitmek için bizi minibüsler beklemektedir.

Gün 8 –

 Bugünün planında küçük bir liman olan Kalkan var. Burada görülmeye değer yerleri ziyaret için imkanınız olacak. Gün sonunda konaklayacağımız yer Kaş limanı olacak.

Gün 9 –

Bugün 2000 yıldan fazla bir geçmişi olan Kekova'ya varacağız. Romalı'ların inşaa edip Selçukluların restore ettiği kaleyi ve turkuaz tertemiz denizi göreceksiniz burada. Gece yine Üçağız denen koyda olacağız.

Gün 10 –

    Sabah erken vakit Myra/Demre'ye hareket edeceğiz. Burada kral mezarları ve  St.Nichalos kilisesini görmeniz mümkün. Gece Gökkaya'dayız.

Gün 11 –

  Olympos koyu'na hareket edeceğiz. Bugün burda geceleyecek gündüzünde de doğayla başbaşa olacak ve her türlü aktiviteye vaktimiz olacak.

Gün 12 –

 Kahvaltıdan sonra Phaselis'e hareket edeceğiz. Yüzme, dinlenme, dalış ve diğer aktiviteler için vaktimiz olacak..

Gün 13 –

Kahvaltıdan sonra Kemer için hareket edeceğiz. Kemer, Antalya'dan beride küçük bir turizm kentidir. Kemer'de görmeye değer çok şey bulacaksınız.

Gün 14 –

Sabah erken vakit Antalya limanı için hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme burada olacak.

(1-14 Gece) Marmaris – Antalya
Başa dön
Dil Seçin »